Titles you rated
Money, ExplainedRated ★ 2.5
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 2.5- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 1.5
Midnight Horror StoryRated ★ 1.5
Love NaggersRated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 2.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0
TV Animal FarmRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0