Movies
Ratings
38
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5