Movies
Ratings
95
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0