Series
Ratings
64
I Am SoloRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
DearestRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
#RemoloveRated ★ 4.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 3.0
My Second AoharuRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0