Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Marty SupremeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5