Movies
Ratings
287
One Piece Film: GoldRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
High TensionRated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 2.5
Eden LakeRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5