Movies
Ratings
670
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5