Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 0.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AbyssRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0