Series
Ratings
46
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 1.0
Rurouni KenshinRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Under NinjaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Devil May CryRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.5