Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5