Titles you rated
A Dance From AfarRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 1.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5