Movies
Ratings
533
Shutter IslandRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 1.5- In Our DayRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
I WishRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 1.5
3-IronRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.5