Series
Ratings
51
The Judge from HellRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 2.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5