Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 2.5
UpRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Tulip FeverRated ★ 1.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 2.0
PersuasionRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
The Last Letter from Your LoverRated ★ 2.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
SnowballRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
One DayRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0