Movies
Ratings
360
MidwayRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5