Series
Ratings
80
The WitcherRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5