Series
Ratings
94
Dept. QRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5