Movies
Ratings
135
The WailingRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BossRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0