Series
Ratings
18
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
RomeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0