Series
Ratings
103
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 2.5
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 2.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5- 짱구는 못말려 3Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0