Series
Ratings
106
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.0