Movies
Ratings
31
The MartianRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0