Series
Ratings
30
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5