Movies
Ratings
83
The SwindlersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 2.5