Series
Ratings
57
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Dr. ChampRated ★ 2.5
RevengeRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0