Movies
Ratings
613
Made in KoreaRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
BlacklightRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
JesusRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0