Series
Ratings
15
House of CardsRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.5- 太陽と海の教室Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
You're Only MineRated ★ 4.5