Movies
Ratings
290
Frozen IIRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
AwakeRated ★ 2.0
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0