Series
Ratings
113
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Elite Season 5Rated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0