Series
Ratings
14
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0