Titles you rated
BuriedRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0