Movies
Ratings
475
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0