Movies
Ratings
241
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0