Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 0.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Sing AgainRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0