Series
Ratings
35
The BequeathedRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Human LuwakRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5