Series
Ratings
29
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5- 倚天屠龙记Rated ★ 4.5
- Three KingdomsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5- FeelingsRated ★ 3.5
The Return of the Condor HeroesRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0