Series
Ratings
35
AggretsukoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0