Movies
Ratings
504
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Land of BadRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The World's EndRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0