Series
Ratings
33
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 5.0
Still ShiningRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0