Series
Ratings
31
Strongest DeliverymanRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0