Series
Ratings
51
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 3.5
Hell GirlRated ★ 3.5- Wolf's RainRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5