Titles you rated
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
I'm in Love with the VillainessRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0