Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Babanba Banban VampireRated ★ 2.5
Zang Hai ZhuanRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 3.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.0- 4 Week LoversRated ★ 3.0
- HyperventilationRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0