Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0