Series
Ratings
722
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Another LifeRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 2.5
The Sandman Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5