Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Adventures of Electric Rod BoyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Project XRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
Snatch UpRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 2.5- All Bark No BiteRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5