Movies
Ratings
621
House of GucciRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
SavagesRated ★ 1.5
The UpsideRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
A Dog's Way HomeRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 3.5
The Nut JobRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Peter RabbitRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5