Movies
Ratings
16
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Big AskRated ★ 5.0- 800 BulletsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0