Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.5
BootsRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The ResurrectedRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
MobiusRated ★ 2.5
When I Fly Towards YouRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
Sweet TeethRated ★ 2.0
Always HomeRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 5.0
Hell for YouRated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 2.0
Glass HeartRated ★ 5.0
FollowersRated ★ 3.0