Titles you rated
MudbornRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 5.0
WarfareRated ★ 2.5
ShamRated ★ 3.5
Upon EntryRated ★ 2.0
V/H/S/BeyondRated ★ 2.5
House of SayuriRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
CopshopRated ★ 2.5- KassuiRated ★ 2.0
A Bad SummerRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 1.0
Mieruko-chanRated ★ 3.0
DollhouseRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5